Video prezentácie šijacích strojov

 
 
Video prezentácie šijacích strojov -
 
 
 

Nižšie uvedené video prezentácie Vám pomôžu pri výbere šijacieho stroja. Jedná sa o stručnú prezentáciu jednotlivých vlastností a funkcií daného modelu s ukážkou ich využitie.

 

 

Ak by ste potrebovali poradiť s výberom alebo mali nejaký dotaz, kontaktujte nás:

info@veronica.sk

  

 

 
 
 

Video z výroby šijacích strojov českej značky Veronica

Pozrite sa "do zakúsil" a pozrite si ako prebieha výroba šijacích strojov značky Veronica. Vo videu si môžete overiť, že šijacie stroje sú vyrábané z najkvalitnejších materiálov, to všetko navyše pri kontrolovanom kvality managment systému!

 
 
 
 

 
 
 
 

Jak na to?

 
 
 

Video návody k šicím strojům Veronica

 
 
 

Návod ako ušiť gombíkovú dierku

 
 
 

Prešitie až 28 vrstiev látky

 
 
 

Navliekanie šijacieho stroja

 
 
 

Video prezentácia šijacích strojov

 
 
 

šijací stroj Veronica 100

cena od: 129 €

Spoľahlivý pomocník s geniálne jednoduchou obsluhou. Pomocou funkcie "všetko v jednom" dokážete stroj obsluhovať celkom ľahko už po niekoľkých sekundách. Základná výbava programov, pätiek a príslušenstva zodpovedá požiadavkám pre základné a príležitostné potreby domáceho šitia. Je vhodný pre začínajúce krajčírky.

 

Viac informácií o modeli Veronica 100 nájdete tu

 

šijací stroj Veronica 200

cena od: 169 €

Díky lety prověřené konstrukci hravě zvládne lehké i těžké materiály. Základní výbava programů i patek odpovídá veškerým požadavkům pro běžné domácí šití. Kovová konstrukce těla stroje včetně hlavní mechaniky zaručuje dlouhou životnost. Nechte se překvapit jeho výbavou, spolehlivostí a optimálními možnostmi využití.

Viac informácií o modeli Veronica 200 nájdete tu

 

šijací stroj Veronica 303 Komfort

cena od: 229 €

Model je konštruovaný s dôrazom na maximálnu životnosť a ľahkú obsluhu. Bol vyvinutý s predpokladom vyššej záťaže a je vybavený nadštandardným príslušenstvom. Je vhodný pre všetky domáce práce, ale vďaka pevnej konštrukcii je vhodný pre použitie aj v školách, Stredných odborných školách a pod. Plná automatika umožní ušitie gombíkovej dierky v presnom rozmere počas 5 sekúnd. Automatický navliekač bez ťažkostí navlečie aj veľmi deliteľnú niť. Veľkoplošné podávacie zúbky garantujú hladký posuv šitého materiálu napr. kože, rifľoviny a podobných ťažkých látok a jednoduchú tvorbu prvých stehov na začiatku šitia.

 

Viac informácií o modeli Veronica 303 nájdete tu

 

šijací stroj Veronica 404 (zabudovaný ořez látky)

cena od: 269 €

je zcela nová ojedinělá funkce stroje, která výrazně posouvá možnosti využití a efektivitu tohoto šicího stroje. Jediným pohybem ruky snadno přejdete ze standardního šití na šití „overlockové" (pružné) s automatickým ořezem kraje látky. Tento způsob šití je nejenom pevný a pružný, ale zároveň i rychlý a snadný. Kovová konstrukce garantuje dlouhou životnost a kvalitní tvorbu stehů. Bohatá výbava patek podporuje celkovou variabilnost šití. Všechny ostatní funkce stroje jsou 100% zachovány včetně automatického navlékače nití, automatické knoflíkové dírky, ořezu nití a všeho co dobrý šicí stroj má mít. Zkrátka mnohem více než jste čekali..

 

Viac informácií o modeli Veronica 404 nájdete tu

 

šijací stroj Veronica 600 Inspira

cena od: 329 €

Moderný šijací stroj s veľmi širokým využitím. Vďaka bohatej výbave 197 stehov nájde široké využitie ako pre patchwork, tak aj pre quiltovanie, látanie, vyšívanie či šitie dekoratívnych stehov a textov. Stroj má naviac pamäť pre opakované šitie textov a dekorácií. Prehľadný LCD panel zobrazuje nápovedu a všetky funkcie stroja. Prácu vám uľahčí výsuvný info panel pri spodnej časti stroja. Inspira 600 je šijací stroj s veľkým rozsahom činností a vďaka novej funkcii "ľahké šitie" je jeho obsluha veľmi jednoduchá a pohodlná.

 

Viac informácií o modeli Veronica 600 nájdete tu

 

šijací stroj Veronica 800 profilock - OVERLOCK

cena od: 299 €

Overlock s profesionálnou tvorbou stehu je vybavený výkonným motorom s príkonom 120W, preto rozmery a hmotnosť stroja sú nepatrne nadštandardné. Šitie troma alebo štyrmi niťami s použitím jednej alebo dvoch ihiel umožňuje tvorbu mnohých typov stehov vrátane slepého....

 
 
 
 

 
 

Viac informácií o modeli Veronica 800 nájdete tu

 
 
 
 
Video prezentácie šijacích strojov - kliknutím zvětšit

Všechna videa naleznete na youtube kanálu značky Veronica

 

odkaz: http://www.youtube.com/user/sicistrojeVeronica/videos

Komentáře:

Jméno a příjmení:
Text:
Sem opište text z animace:

Aktuálně

VÝROBA STROJOV

Pozrite sa ako sa vyrába šijacie stroje českej značky Veronica ..

 

Video z výroby šijacích strojov Veronica nájdete tu

Ihly do šijacieho stroja

Značka Veronica rozšírila ponuku značkových ihiel do šijacích strojov. V ponuke nájdete nové typy a kombinácie strojných ihiel za uvádzacie ceny. Pozrite sa na podrobnosti

šijacie stroje, záruka 5 rokov